Abdullah Avcı: Kayserispor güçlü rakip!

Süper Ligin 14. haftasında sahasında oynayacağı Kayserispor maçı hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor’da teknik direktör Abdullah Avcı, ilk 30 dakikası basına açık antrenman öncesinde açıklamalarda bulundu.

Rakiplerinin önemli bir takım olduğunu belirten Avcı, “Her seferinde daha iyisini yapmak için çalışıyoruz. Dün (Önceki gün) maç sonrası çalıştık. Biraz yorucuydu. Aslında haftaya yeni başladık. Maçın geri bildirimlerini yapıyoruz. Olumlu ve olumsuz yönlerine bakıyoruz. Kayserispor ligin çıkış yapan takımlarından biri. Hocaları değerli. Kayserispor da değerli bir takım. Bu yüzden dikkatli olmalıyız” diye konuştu.

Eski teknik direktör Nenad Bjelica’nın talebiyle transfer edilen ve Slovenya kampında girdiği ikili mücadelede sağ dizine darbe alıp, çapraz bağlarındaki yırtık nedeniyle ameliyat olan Mislav Orsic de kente geldi.

Hırvat futbolcunun son durumuyla ilgili olarak tecrübeli teknik adam, “Orsic ile konuşmuştuk. Sabah da görüştük. Doktor ile sürece dair konuşacağız ve değerlendireceğiz. Morali iyi, çalışmaları iyi geçmiş. Ne zaman takımla başlar, sağlık ekibi ile konuştuktan sonra daha net şeyler söyleyebiliriz. Burada olması bize daha iyi hissettiriyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x